mcg
mcg

Reklamní materiály

Nabízíme také komplexní
reklamní služby

Reklamní předměty jsou bezesporu stále vhodným prezentem a vizitkou Vás samotných. Nabízíme Vám proto touto cestou spolupráci v oblasti marketingu. Rádi zhotovíme tisk veškerých, vizitek, plakátů, a polep. Zkrátka vše, co si budete přát.

mcg
Digitální tisk a sítotisk

Digitální tisk a sítotisk

Digitální tisk
Tiskneme na digitálním plotru MUTOH VJ 1624 rozlišení 720 x 1440 dpi a šíři 1570 mm. Rádi Vám vytiskneme plakáty, bannery, vlajky, samolepky, které Vám rovnou po tisku ořízneme do požadovaného tvaru, takže odpadá výsek. Samozřejmostí je následná laminace na laminátoru RollLAM E W.

Digitální tisk na počkání
Pokud máte připravené data v pdf, cdr, eps, ai, je možno tisknout na počkání.

Řezaná reklama

Řezaná reklama

Náš profesionální řezací plotr GRAPHTEC FC800 je nejlepší stroj na výrobu samolep. Podle vašich představ připravíme grafiku a polepíme Váš automobil, výlohu a jiné plochy v co nejkratší době.

Grafické práce

Grafické práce

Grafické práce
Rádi uvítáme, když nám dodáte data připravená přímo k tisku. Pokud ne, uděláme grafické zpracovaní na polepy desky a jiné za Vás.


Montážní práce

Montážní práce

Provádíme montážní práce po celé České republice. Desku, kterou Vám vyrobíme a potiskneme, přimontujeme na budovu, plot atd. Pokud máte provozovnu v jiném městě, rádi Vám polepíme výlohu i tam.